Cisco VPN na Windows 10

Jeśli z różnych przyczyn musicie korzystać z Cisco VPN i Waszym systemem operacyjnym na dysku twardym jest Windows 10 to mam dla Was dobrą wiadomość. Program znów działa!
Jakiś czas temu pisałem już o metodzie, która sprawiła że program działał na Windows 10 lecz po aktualizacjach systemu moje rozwiązanie problemu już nie działało.

Czytaj dalej…

Zune: Nie można odnaleźć nośnika pakietu instalacji Windows Media Format SDK

Jakiś czas temu zacząłem majsterkować przy obudowie swojego komputera. Zachciało mi się wyprowadzić kilka dodatkowych portów USB na przedni panel obudowy. Pech chciał że jeden z przewodów był pęknięty i robiło się zwarcie na porcie USB. Puściłem przez to z dymem dwa czytniki kart i do tej chwili myślałem że i również swojego skomplikowanego jak paczka gwoździ Mozart’a by HTC.

Windows 7 wykrywał urządzenie jako nie zidentyfikowane. Nie pomagało nic co mądre tęgie umysły w internecie pisały. Pomyślałem że to super sprawa mieć Windows Phone’a którego nawet nie da się synchronizować z komputerem i co najgorsze, nie da się przeprowadzić aktualizacji na której mi tak bardzo zależy od pewnego czasu układania kafelków. Nie dawał mi jednak spokoju fakt iż czasem zgłaszał się w systemie jako Windows Phone acz nie dało się przeprowadzić synchronizacji w mojej ulubionej aplikacji multimedialnej o przecudnej nazwie „Zune”.

Podpiąłem Mozarta pod ThinkPada z pełnym niedoróbek Windows 8. Okazało się że to jakaś chora zmowa wrednych Kafelków. Nie dało się za nic zainstalować „Zjuun”. Wyskakiwał komunikat:

„Nie można odnaleźć nośnika pakietu instalacji Windows Media Format SDK. Może być niekompletny lub uszkodzony. Kod błędu: 0x80070002” i na dole bezwartościowy link do „pomocy technicznej”.

 

Czytaj dalej…

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha