HTC Explorer – Tani smartfon dla chcących rozpocząć przygodę z Androidem

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca urządzenia przenośne, zaprezentowała HTC Explorer, najtańszy z ogólnoświatowej oferty smartfonów HTC. Zaawansowany technologicznie smartfon został zaprojektowany dla początkujących użytkowników tego typu urządzeń. HTC Explorer został wyposażony w niewielką obudowę o zaokrąglonych kształtach, ekran dotykowy HVGA o przekątnej 3,2 cala oraz aparat o rozdzielczości 3 megapiksele. Urządzenie oferuje wszystkie możliwości zaawansowanych smartfonów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

„HTC Explorer jest łatwym w użytkowaniu smartfonem umożliwiającym pełną kontrolę nad urządzeniem. Zapewnia szybki dostęp do najważniejszych danych i informacji.” – powiedział Jason Mackenzie, president of global sales and marketing w HTC Corporation. „HTC Explorer jest po prostu inteligentnym telefonem dla każdego. Stanowi kolejny przykład zaangażowania HTC w rozwój rynku przystępnych cenowo smartfonów na całym świecie.”

HTC Sense

HTC Sense™, wykorzystany w HTC Explorer, zapewnia wyraźny obraz, żywe kolory animacji, szeroki wybór widgetów i ekscytujące animacje pogodowe. HTC Sense pozwala też definiować ekran blokady umożliwiający wgląd w najważniejsze informacje i treści, takie jak wpisy serwisów społecznościowych, zdjęcia, prognozy pogody lub kursy akcji. Ekran blokady pozwala na szybki dostęp do aparatu fotograficznego, umożliwiając błyskawiczne wykonanie zdjęcia. Wykorzystuje też aplikację Smart Dialer zawierającą menu dotykowe ułatwiające szybki wybór osoby, do której chcemy zadzwonić.

Bądź w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną Wpisy serwisów społecznościowych dokonywane przez przyjaciół i członków rodziny wyświetlane są w jednym, łatwym do przeglądania wątku widgetu Kontakty. Telefon umożliwia w prosty sposób wysyłanie zdjęć, filmów lub lokalizacji jako załączników wiadomości.

Szybkie i intuicyjne przeglądanie Internetu

HTC Explorer, dzięki obsłudze technologii Adobe® Flash® i najlepszemu w swojej klasie ekranowi o rozdzielczości HVGA, umożliwia przeglądanie dowolnych stron internetowych, a także uruchamianie niemal wszystkich aplikacji z Android Market. Mechanizm inteligentnego prognozowania stron zapewnia szybki dostęp do 100 najważniejszych stron internetowych, a funkcja automatycznej korekty linków upraszcza nawigację. Użytkownicy mogą dokonywać rezerwacji w restauracjach lub łączyć się z pomocą techniczną klikając numery telefonów podane na stronach internetowych. Kliknięcie adresu powoduje zaś wyświetlenie lokalizacji na mapie i obecnej pozycji, bez konieczności drukowania trasy dojazdu.

 

Przejmij kontrolę na swoim życiem

HTC Explorer pozwala na dostęp do wielu kont pocztowych i łączenie różnych kalendarzy w jednym widoku. Aby zapewnić przejrzystość widoku, spotkania z każdego kalendarza wyświetlane są w różnych kolorach. Zaproszeniami z kalendarza można również zarządzać z poziomu jednej zakładki, co pozwala efektywniej administrować czasem. HTC Explorer oferuje możliwość monitorowania wykorzystanych minut rozmowy, wysłanych wiadomości i transferu danych, zapewniając bieżącą kontrolę wydatków i usług mobilnych.

Dostępność

HTC Explorer będzie dostępny na rynkach regionu EMEA i Azji w czwartym kwartale 2011 r. w kolorze czarnym, czarnym metalicznym i granatowym. Użytkownicy będą mogli również personalizować swoje telefony poprzez wymianę tylnej klapki dostępnej w metalicznych odcieniach granatu, pomarańczy, bieli i purpury.

Komentarze

Autor: Damian Statkiewicz
Utworzono: 29 września 2011
Kategorie: News - Google Android - Sprzęt
Tagi: , , , ,

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha