Kupa z Windows 8 na tegorocznych targach CES

Kupa to mało znany producent tabletów, który pragnie zabłysnąć podczas nadchodzących targów CES. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo że zaprezentują swój najnowszy tablet x11 pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.

Model x11 będzie dostępny w trzech wersjach. Za 699$, 799$ oraz 969$.

W miniaturce obok, znajdziecie pełną specyfikacje techniczną Kupy x11, pobraną ze strony producenta.

-Cóż, parametry techniczne są całkiem, całkiem. Chętnie bym się pobawił tym urządzeniem z Windows 8.

Odnośnie Windows 8: oczywiście na targach CES należy spodziewać się nieukończonego Windows 8 czyli takiego, jaki możemy sobie sami pobrać i potestować na swoim domowym komputerze bowiem do premiery Windows 8 jeszcze spory kawałek czasu. Jeśli zerknęliście w parametry techniczne urządzenia, wiecie że sprzęt będzie do kupienia z systemem Windows 7 póki co a obecność Windows 8 w pamięci tabletu Kupa to próba przyciągnięcia uwagi innych.

A co do zwracania na siebie uwagi, producent może spać spokojnie jeśli zechce zacząć oficjalną dystrybucję w naszym kraju bo z taką nazwą BARDZO się wyróżnia, na tyle że zastanawiam się czy nie powstanie jakaś inna, specjalna nazwa na nasz rynek. Bo właściwie kto chciałby z Was kupić coś co nazywa się Kupa i kosztuje 969$?

Komentarze

Autor: Damian Statkiewicz
Utworzono: 8 stycznia 2012
Kategorie: News - UMPC/Tablety i inne platformy - Sprzęt
Tagi: , , ,

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha