Nadchodząca aktualizacja Real Racing 2 HD dla iPad 2 doda obsługę zewnętrznego ekranu w 1080p


Apple szumnie zapowiadając nową odsłonę swojego tabletu skupiło się głownie na wydajności. W sieci szybko pojawiły się wyniki testów wydajności nowego sprzętu, jednakże dopiero teraz możemy w pełni dostrzec jaka moc drzemie w tablecie.
Kilka dni temu firma Firemint odpowiedzialna z jedną z ładniejszych graficznie gier na platformę iOS – Real Racing – zapowiedziała większą aktualizację swojego produktu wnoszącą wiele zmian i poprawek.

Jedna pozycja zwróciła szczególną uwagę całej społeczności – obsługa zewnętrznego ekranu w rozdzielczości 1080p. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że dostajemy również możliwość obserwowania rozgrywki na ekranie zewnętrznym a wszelkich parametrów wyścigu na ekranie iPada. Dzięki tej zmianie nic nie odwraca naszej uwagi od utrzymania pozycji.
Ekipa Touch Arcade miała okazję przetestować wersję beta już dziś. Krótkie demo można zobaczyć na umieszczonym przez w/w portal filmiku. 

Moim zdaniem jest to pewien przełom. Można również zastanowić się czy Apple nie planuje wydania stacjonarnej konsoli … kto wie :)
Jedno jest pewne – grafika robi wrażenie!

Komentarze

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha