Automapa na Androida już wkrótce!

W dniu dzisiejszym Automapa oficjalnie poinformowała na swojej stronie o długo wyczekiwanej wersji programu na Androida. Na stronie automapa.pl od dziś można pobrać instalator wersji Beta (w formacie apk), który po instalacji na urządzeniu pobierze całą aplikację – potrzebne miejsce na karcie to około 200MB.  Wersja oficjalna ma pojawić się wkrótce w Android Market, nie znamy niestety jej ceny.

Jednocześnie potwierdzono, że 6.10 jest ostatnią wersją wspierającą urządzenia z systemami PocketPC 2003 / 2003SE i Windows CE .net 4.2.

Jest to niezwykle ciekawa informacja, tym bardziej że jak dotąd jedynymi śladami istnienia były pojedyncze, nie potwierdzane oficjalnie zdjęcia. Tak samo, zaskoczeniem było wydanie w pierwszej kolejności wersji na iOS. Pod Androida istnieje już co najmniej kilka programów nawigacyjnych – wyróżnikiem Automapy jest tu akurat renoma w Polsce.

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha