O PDAsite.pl

*PDAsite.pl to wortal o mobilnej technologii powstały w 2007 roku, oferujący porady oraz ciekawostki wybrednym użytkownikom i entuzjastom elektroniki użytkowej.

Publikujemy własne przemyślenia na temat urządzeń, które na co dzień ułatwiają nam życie i komunikację ze światem. Ponadto znajdziesz u nas komentarze do najświeższych wydarzeń w branży komputerowej. Publikujemy rzetelne opisy sprzętu i oprogramowania.

Jesteśmy twórcami audycji radiowych takich jak: „Audycja Mobilnych”, „Geekcloud” oraz „Rezystor”, które mogliście słuchać na żywo w radiu Kontestacja.com.
Od końca 2013 roku prace nad wortalem zostały wstrzymane. Zaprzestaliśmy regularnych publikacji nowych materiałów a od 2014 roku zaprzestaliśmy nadawanie audycji „Rezystor”.
Niebawem ruszamy ponownie z nowym materiałem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z publikacjami PDAsite.pl, zasubskrybuj nasz kanał na facebooku.

*Nazwa PDAsite.pl pochodzi od skrótu „PDA” czyli Personal Digital Assistant. Określenie to kilka odległych lat temu oznaczało urządzenia, które dziś znacie pod nazwą „Smartphone”. Natomiast słowo „site” oznacza z języka angielskiego stronę tak że PDAsite oznacza stronę o PDA. Dziś ogólnie o mobilnej technologii.

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha