Redakcja

d@mist – Damian Statkiewicz

Administrator systemów informatycznych oraz mikroprzedsiębiorca.   Hobbistycznie webmaster.

Do elektroniki dobierał się już jako kilkuletnie dziecko. Psuł wszystko co mu tylko w ręce wpadło do momentu kiedy zaczął pojmować podstawy elektroniki. Swoją pierwszą stronę internetową zrobił gdy nie miał jeszcze internetu w domu. Możliwościami komputerów przenośnych zainteresował się przypadkiem gdy wszedł w  posiadanie „Łopaty” czyli Motoroli A925. Od tego momentu przez jego ręce przeszła masa PDA i pochodnych urządzeń.

W chwili obecnej, na co dzień korzysta ze smartfonów z iOS jak i Android  a na biurku trzyma peceta z Windows 10. Porzucił tradycyjne laptopy na rzecz aluminiowego Macbooka oczywiście Pro.  Kocha wszystko co mobilne i ma system operacyjny. Poza elektroniką, lubi podróżować i poznawać nowych ludzi. Lubi dalekie wycieczki rowerowe. Założył PDAsite.

Gdy się nudzi, przelewa swoje przemyślenia na klawiaturę. Jego blog jest ich pełen a znajdziesz go pod adresem: pdasite.pl/damist

kitor – Kajetan Krykwiński


Założyciel PDAsite.pl. Informatyk, webmaster, freelancer. Pierwszego peceta złożył w podstawówce, pierwsze PDA spalił również wtedy. Spec od prehistorycznego już Windows Mobile, linuksiarz używający Windowsa, ponoć geek.
Prowadzi audycję Geek cloud, Audycję Mobilnych oraz samochody w ramach prawa jazdy kat. B. Poza IT jeździ, a nawet czasem ściga się na rowerze. Obecnie student PWR na kierunku Computer Science.

Nie lubi się rozpisywać, pisze krótko lecz konkretnie. Jego blog znajdziesz pod adresem: pdasite.pl/kitor

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha