SmartDevCon 2: Znana większość tematów i prelegentów!

Zostało już niewiele czasu by zarejestrować się na tegoroczną edycję międzynarodowej konferencji SmartDevCon w Katowicach. Szerokie spektrum tematów, prelegenci krajowi i zagraniczni (z trzech kontynentów) oraz znane w branży marki to niewątpliwy atut na tle podobnych wydarzeń w Polsce.

Przez trzy dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami, posłuchać o wschodzących platformach takich jak Tizen, Firefox OS, Sailfish oraz Ubuntu Touch, ale również zagłębić się w ciekawe tematy związane ze znanymi już rozwiązaniami takimi jak Android, iOS, Windows Phone czy Asha. SmartDevCon to również okazja do przyjrzenia się bliżej mniej powszechnym urządzeniom takim jak drukarki 3D czy zagadnieniom tworzenia oprogramowania dla komputerów pokładowych w samochodach. W agendzie znajdzie się również tematyka sensorów, robotów, aplikacji dla osób niewidomych i niedowidzących. Na konferencji będzie podejmowana gorąca w dzisiejszych czasach kwestia płatności mobilnych i bezpieczeństwa.

Wydarzenie jest przystępne cenowo nie tylko dla profesjonalistów, ale również pasjonatów i studentów, a w cenie wejściówki znajdują się obiady i poczęstunek oraz zestaw niespodzianek od sponsorów i organizatorów. Dodatkową atrakcją będą wieczorne elementy integracyjne, gdzie w nieco lżejszej atmosferze, będzie można podyskutować i nawiązać ciekawe kontakty z uczestnikami z Polski i zagranicy.

Dodatkowo dzień po konferencji odbędzie się bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych (nie tylko uczestników konferencji) hackaton aplikacji mobilnych, gdzie najlepsze rozwiązania zostaną nagrodzone.

Sponsorami wydarzenia są Samsung, Microsoft, Jolla, Sauce Labs, Play oraz Foxy Apps. Konferencję wspierają jako partnerzy Polska Grupa Użytkowników Linuksa oraz czeskie
stowarzyszenie Openmobility z Pragi.

Rejestracja potrwa jeszcze tylko do 6 września i jest dostępna pod adresem: http://smartdevcon.eu/tickets

Komentarze

Autor: Kajetan Krykwiński
Utworzono: 26 sierpnia 2013
Kategorie: News - Ciekawostki arch
Tagi: , ,

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

    Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

    Adres email

    Treść wiadomości*

    Przepisz kod z obrazka:*
    captcha