Z laptopa na telewizor w jakości HD: Push2TV

NETGEAR – dostawca rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu, wprowadził do swojej oferty Push2TV HD (PTV2000), czyli adapter przesyłający z laptopa na telewizor obraz w wysokiej rozdzielczości (Full HD). Urządzenie umożliwia oglądanie na dużym ekranie filmów, muzyki, zdjęć, a także przeglądanie stron internetowych oraz wszystkich innych treści zapisanych na twardym dysku komputera przenośnego.

Miłośnicy filmów mogą cieszyć się odtwarzaniem płyt Blu-ray, z kolei pasjonaci dobrego brzmienia – usłyszeć dźwięki w systemie surround. Push2TV HD obsługuje laptopy wyposażone w procesor drugiej generacji Intel Core lub Intel Atom z oprogramowaniem Intel WiDi. Łączność między komputerem a telewizorem odbywa się bez kabli i przewodów.

Parametry techniczne:

 • Rozdzielczość Full HD 1080p
 • Doskonała jakość obrazu oglądanych filmów (30 klatek na sekundę)
 • Dual-Band Wireless – łączność zapewniająca wyraźny obraz
 • Podczas przeglądania stron internetowych na laptopie – bezprzewodowy strumień wyświetlanego obrazu na ekranie telewizora następuje dokładnie w tym samym czasie

Komentarze

Autor: Damian Statkiewicz
Utworzono: 23 lutego 2011
Kategorie: News - Ciekawostki arch
Tagi: ,

Twitter

Facebook

Sonda

Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz?

View Results

Podeślij newsa!
Jeśli widziałeś ciekawe urządzenie lub temat i chciałbyś abyśmy omówili to na łamach PDAsite.pl, skorzystaj z formularza poniżej.

  Imię i nazwisko / ksywka* (pojawi się w newsie, jeśli zostanie wykorzystany)

  Adres email

  Treść wiadomości*

  Przepisz kod z obrazka:*
  captcha